top of page
000.jpg

Купол/Щит

222.jpg

Альона Шибунова

Від авторки: 

"Є такий міф, що в Україні деякі жінки – відьми.

Саме слово «відьма» має давньоруський корінь «вѣдъ», що означає «відати», «знати». За давніх часів відьму не вважали злою. Навпаки, археологи навіть знайшли кілька глиняних фігурок жінок-відьм, які викликають дощі з неба. Та й взагалі, відьма означала всього лише мудру жінку, яка відає щось таке, про що не знають звичайні люди.

Сучасні жінки повертають свою силу, свою практичну магію. В часи війни вони використовують молитву, колискову, і прокльони – як зброю для захисту у боротьбі за свободу своєї землі.

Відьма – магічна жінка – берегиня, і все це існує одночасно в українській жінці.

 

Отже, я стверджую, що всі українські жінки відьми (відаючі), і кожна зі своєю силою/енергією/дією творить магію, щоб охороняти свою землю.

 

Я створюю Купол/ Щит із стеблин жита і пшениці і накриваю ним українську землю.

Купол створено за принципами сакральної геометрії, яка базується на аутентичній традиції наших предків плетіння Павуків. Павуки – це сакральні геометричні конструкції, що створювались до Різдва і підвішувались до стелі; вони рухались і вбирали негативну енергію в свою "павутину", їхнім призначенням було очищати і гармонізувати простір і людину.

Я обрала форму куполу, тому що це те, що зараз так необхідно нашій країні, і те, що зараз, за моїми відчуттями, створюють жінки на невидимому фронті".

 

Матеріал: стебла жита, пшениці.

bottom of page