top of page
000.jpg

Ковдра

Вікторія Телетьєн, Юрій Штайда

Від авторів:

"Вранці 11 жовтня ми збирали гриби в Винниківському лісі під Львовом. Раптом почалася повітряна тривога. До найближчого бомбосховища було дуже далеко, тому ми продовжили полювання за грибами. Коли ми почули звук, дуже схожий на реактивний літак, ми не звернули уваги. Але цей звук все наближався і наближався, а коли ми почули, що працює ППО, то зрозуміли, що це не літак, а ракета. Ми одразу впали на землю і завмерли. Ракета пролетіла чітко над нами, десь на висоті 50 метрів. Було дуже страшно, і ми ще сильніше втиснулися в землю. Щоб зняти стрес, ми почали частіше дихати, відчуваючи дуже приємний запах осіннього листя. Весь час працювало ППО, але воно не змогло збити ракету, і вона вибухнула десь в самому Львові. Ми пролежали ще десь 15 хвилин, намагаючись прийти до тями. Потім встали і продовжили збирати гриби.

Наш ленд-арт проект "Ковдра" – про безпеку і захист у лісі, бо ракети не пускають по природі. Їхні мішені – це міста, де знаходяться люди. Їхні мішені – наші помешкання, які раніше для нас були безпечним прихистком.

Коли ми ховалися в лісі на землі, то відчували себе більш захищеними ніж вдома, а дерева навкруги нас заспокоювали. Нам хотілося загорнутися в цей заспокійливий стан, як у ковдру".

bottom of page